Rail Baltica Ärivõrgustik korraldas koostöös Rail Baltic Estoniaga oma liikmeskonnale mõeldud tutvumiskäigu Rail Baltica trassil asuvate ehitusobjektidele. Seekord oli fookuses Raplamaal, Kohila vallas asuvad objektid, mis on kas äsja valminud või kohe valmimas. Külastusretk hõlmas Tagadi viadukti, Urge ökodukti, Künka tee viadukti ja Loone ökodukti.

„Meie eesmärk on oma liikmetele pakkuda jätkuvalt värsket informatsiooni Rail Baltica projekti edenemisest, selle muredest ja rõõmudest. Tahame olla partneriteks ja arutelufoorumiks Eesti ettevõtetele, kes näevad Rail Balticas võimalusi oma äridele kui ka mõistavad toimiva raudteevõrgu olulisust Eesti majanduskeskkonnale. Tulevikus soovime jätkata traditsiooniga pakkuda oma liikmetele võimalusi tutvumaks erinevate kiirraudtee kohtobjektidega ja mitte ainult piirduda analüütiliste seminaridega,“ sõnas Rail Baltica Eesti ärivõrgustiku juhatuse liige Ott Lumi.

Rail Baltica ärivõrgustik Eestis on asutatud 2015. aastal, eesmärgiga koondada Eesti ettevõtteid, kes on huvitatud Rail Balticaga seonduvatest ärivõimalustest. Ärivõrgustikus on tänaseks 28 liiget.