Kutsume teid osalema seminarile, mis puudutab Eesti ja Baltikumi rongiliiklust ehk tutvustatakse lähemalt Rail Balticu projekti ja selle uusi ärivõimalusi. Seminar “Rail Baltica as Innovation Platform” toimub neljapäeval, 11. oktoobril Tallinnas teaduspargis Tehnopol.

Seminari eesmärk on anda ülevaade Rail Baltica Global Project hetkeseisust, arutleda rongiliikluse ja sellega seotud transpordi- ja logistikasektori viimaste trendide üle, millele järgneb töötoa stiilis ümarlaud teemal “Mida teha ja kuidas avada Rail Baltica platvorm innovatsioonile ja uutele ärimudelitele?

Seminari esimeses pooles astuvad inspireerivate kõnedega üles RB Rail, Maas Global, London North Eastern Railway ja Omniva esindajad. Seminari teine pool keskendub töögruppidele, et töötada välja uute võimalike lisanduvate teenuste ideed ja ärimudelid. Töögruppe juhendavad oma ala eksperdid: Valdo Kalm (Tallinna Sadam), Seth Lackman (Fujitsu Estonia), Toomas Uibo (Nordica), Tarmo Künnapuu (DHL), Claudio Richardson(Kühne+Nagel), Maarika Liivamägi (Eesti Hotellide ja Restoranide Assotsiatsioon), Pirko Konsa (Tallinn SUMP), Kaur Piho (RB Rail AS) ja teised.

Moderaator: Enn Saar

Vaata ürituse päevakava siit.

Ürituse korraldajad on: Rail Baltica Business Network, ITL ning ITS Estonia võrgustik.
Ürituse partnered on: Rail Baltic Estonia ja Tallinna teaduspark Tehnopol.

Seminar on tasuline:  40 EUR + käibemaks

50% soodusega pääsevad üritusele ITS Estonia/ITL/Tehnopoli ja Rail Baltica Business Network Estonia liikmed (küsi sooduskoodi oma kontaktisikult)

Osalemiseks palume registreeruda üritusele hiljemalt 8. oktoobril.

Üritus toimub inglise keeles.